Ventrac akcesoria

Producenci

Ostatnio przeglądane

Oferty cenowe

Brak ofert cenowych w tym momencie.

VNT Zestaw podwójnych kół / 70.4067 1zestaw 4 koła DEMO

70.4067

Nowy produkt

W ciągnikach serii 4000 dostępne są koła podwójne. Zostały zaprojektowane w celu zwiększenia stabilności, przyczepności i bezpieczeństwa na zboczach. Podwójne koła doskonale sprawdzają się również w zmniejszaniu ugniatania gleby na delikatnym podłożu. 

Więcej szczegółów

Przepraszamy, chwilowo brak produktu. Jeśli chcesz zamówić, skontaktuj się z nami.

6 703,50 zł brutto

Więcej informacji

W ciągnikach serii 4000 dostępne są koła podwójne. Zostały zaprojektowane w celu zwiększenia stabilności, przyczepności i bezpieczeństwa na zboczach. Podwójne koła doskonale sprawdzają się również w zmniejszaniu ugniatania gleby na delikatnym podłożu. Po zamontowaniu podwójnych piast na każdym kole, można je szybko zamontować i zdemontować. Podwójne są zalecane na glebach piaszczystych lub tam, gdzie pożądany jest szeroki rozkład ciężaru ciągnika, w tym podczas jazdy bokiem po pochyłościach większych niż 20 stopni (nie przekraczających 30 stopni). prędkość, teren, nierówności i zatrzymanie jednostki to kolejne poważne czynniki, które należy wziąć pod uwagę dla bezpiecznej eksploatacji ciągnika.
NIE używaj podwójnych kół podczas korzystania z Ventrac VERSA-Loader.
Maksymalny kąt pracy producentów silników to 25stopni przy pracy ciągłej (we wszystkich kierunkach) i 30 stopni przy pracy przerywanej *.
NIE używać z przedłużeniami kół
* Okresowe użytkowanie trwa do 10 minut na zboczu, a następnie powrót na równy teren przed powrotem na zbocze.
Przekroczenie znamionowego kąta pracy może spowodować uszkodzenie silnika.

3 innych produktów w tej samej kategorii: