Przyczepy do ciągników

Oferty cenowe

Brak ofert cenowych w tym momencie.
Przyczepy do ciągników

Przyczepy do ciągników to niezbędne narzędzia dla wielu przedsiębiorców i rolników, którzy korzystają z traktorów w codziennej pracy. Dzięki odpowiednio dobranym przyczepom można przewozić różnego rodzaju ładunki, takie jak zboże, ziemię, gruz, liście czy drewno. W zależności od potrzeb dostępne są różne rodzaje przyczep – jednoosiowe, dwuosiowe, niskopodwoziowe czy skrzyniowe. Bardzo ważna jest cecha kiprowania (wywrotu) umożliwiająca łatwe rozładowanie przyczepy, używając hydrauliki ciągnika. Niektóre przyczepy mają własne ręczne pompy hydrauliczne lub elektrohydrauliczne, pozwalające na rozładunek przyczepy bez konieczności podłączania do ciągnika. Istnieją również modele wyposażone w trójstronne kiprowanie, co bardzo ułatwia rozładunek. Warto pamiętać o konserwacji i regularnym serwisowaniu przyczep, aby wydłużyć ich żywotność oraz zapewnić bezpieczeństwo podczas pracy.

Wybierając odpowiednią przyczepę do ciągnika, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej ładowność oraz dopuszczalną masę całkowitą. Właściwe dopasowanie przyczepy do traktora pozwoli na uniknięcie niepotrzebnych uszkodzeń i awarii sprzętu. Ważne jest również zwrócenie uwagi na rodzaj ładunku, który będzie przewożony – istnieją specjalistyczne przyczepy dedykowane do transportu zwierząt czy cennych ładunków. Przyczepy do ciągników to inwestycja na lata, dlatego warto zainwestować w solidny sprzęt, który posłuży przez wiele sezonów i przyczyni się do efektywniejszej pracy.

Przyczepy do quadów, traktorów i traktorków – po co są używane?

Przyczepy do quadów, traktorów i traktorków to niezbędne narzędzie dla wielu rolników i użytkowników terenowych. Służą one przede wszystkim do transportu ciężkich ładunków, które nie mieszczą się na pojeździe. Dzięki temu łatwiej i bezpieczniej można przewozić m.in. zboże, nawozy, drewno czy inny sprzęt rolniczy. Przyczepy są również przydatne podczas prac budowlanych lub remontowych, gdyż pozwalają na transport większej ilości materiałów w jednym czasie.

Przyczepy wielozadaniowe z kiprowaniem Foresteel

Oferujemy wyjątkowe, wielozadaniowe przyczepy z kiprem firmy FORESTEEL. Idealnie sprawdzają się do traktorów, ciągników, quadów oraz pojazdów typu ATV i UTV.  

  • Szukając lekkiego i uniwersalnego uzupełnienia do swoich maszyn, FT-600 ma wiele do zaoferowania. Lekka przyczepa z hydraulicznym wywrotem z zabudową platformową jest przeznaczona do małych maszyn, takich jak większe traktory ogrodowe, pojazdy elektryczne, maszyny golfowe i parkowe, ATV i UTV.
  • Szukając kompaktowej wywrotki o dużej ładowności FT-1600 to strzał w dziesiątkę. Wielofunkcyjna przyczepa z wywrotem hydraulicznym najwyższej jakości ma zabudowę platformową i jest przeznaczona do ciągników kompaktowych, ładowarek kompaktowych, pojazdów ATV i UTV. Przyczepa ma ulepszony rozkład masy dla kompaktowych maszyn i ma optymalne obciążenie pionowe, co zapewnia bezpieczeństwo i zwiększoną zwrotność.
  • Kiedy drogi zaczynają wyglądać na nierówne lub musisz często zjeżdżać, nadszedł czas, aby rozważyć FT-1600 OFFROAD. Ta przyczepa została zaprojektowana z myślą o kompaktowych maszynach dla większej stabilności, elastyczności i komfortu w trudnym terenie. Wysoka wytrzymałość i zoptymalizowana konstrukcja sprawiają, że jest to doskonały wybór przyczepy z wywrotem. FT-1600 OFFROAD daje możliwość wyboru własnych dróg.
  • Przyczepa z osią tandemową z wywrotem trójstronnym to wielofunkcyjny i wytrzymały wół roboczy, który może pomóc w wykonywaniu zadań na drodze i poza nią. Oś tandemowa/wózkowa sprawia, że jazda jest wygodna i płynna. Zabudowa typu platforma z szeroką gamą akcesoriów sprawia, że jest to doskonały wybór do ciągników kompaktowych i maszyn.

Wywrotka na trzy strony, szerokie opony o podwyższonej odporności na przebicie, otwierane i zdejmowane panele boczne, możliwość przekształcenia go w platformę oraz hydrauliczne urządzenie ograniczające udźwig realizujące się automatycznie w każdym kierunku to tylko niektóre z powodów, dla których FT-2500 OFFROAD jest świetnym wyborem. Nie wspominając o dodanym siatkowym wierzchu, dodatkowych panelach bocznych, rozwiązaniach do odkurzania liści i innych dodatkach, które można łatwo dodać do przyczepy.

* Opcjonalne przechylanie elektrohydrauliczną lub ręczną pompą dodaje zintegrowany układ hydrauliczny i umożliwia przechylanie bez zewnętrznego wejścia hydraulicznego.

Przyczepy do ciągników Jest 16 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów