FORESTEEL - Przyczepy wielozadaniowe z kiprowaniem

Oferty cenowe

Brak ofert cenowych w tym momencie.
FORESTEEL - Przyczepy wielozadaniowe z kiprowaniem

Wyjątkowe, wielozadaniowe przyczepy wywrotki firmy FORESTEEL. Idealne do traktorów, ciągników, quadów, pojazdów typu ATV i UTV.  

• Szukając lekkiego i uniwersalnego uzupełnienia do swoich maszyn, FT-600 ma wiele do zaoferowania. Lekka przyczepa z hydraulicznym wywrotem z zabudową platformową jest przeznaczona do małych maszyn, takich jak większe traktory ogrodowe, pojazdy elektryczne, maszyny golfowe i parkowe, ATV i UTV.

• Szukając kompaktowej wywrotki o dużej ładowności FT-1600 to strzał w dziesiątkę. Wielofunkcyjna przyczepa z wywrotem hydraulicznym najwyższej jakości ma zabudowę platformową i jest przeznaczona do ciągników kompaktowych, ładowarek kompaktowych, pojazdów ATV i UTV. Przyczepa ma ulepszony rozkład masy dla kompaktowych maszyn i ma optymalne obciążenie pionowe, co zapewnia bezpieczeństwo i zwiększoną zwrotność.

• Kiedy drogi zaczynają wyglądać na nierówne lub musisz często zjeżdżać z drogi, nadszedł czas, aby rozważyć FT-1600 OFFROAD. Ta przyczepa została zaprojektowana z myślą o kompaktowych maszynach dla większej stabilności, elastyczności i komfortu w trudnym terenie. Wysoka wytrzymałość i zoptymalizowana konstrukcja sprawiają, że jest to doskonały wybór przyczepy z wywrotem. FT-1600 OFFROAD daje możliwość wyboru własnych dróg.

•Przyczepa z osią tandemową z wywrotem trójstronnym to wielofunkcyjny i wytrzymały wół roboczy, który może pomóc w wykonywaniu zadań na drodze i poza nią. Oś tandemowa/wózkowa sprawia, że jazda jest wygodna i płynna. Zabudowa typu platforma z szeroką gamą akcesoriów sprawia, że jest to doskonały wybór do ciągników kompaktowych i maszyn.
Wywrotka na trzy strony, szerokie opony o podwyższonej odporności na przebicie, otwierane i zdejmowane panele boczne, możliwość przekształcenia go w platformę oraz hydrauliczne urządzenie ograniczające udźwig realizujące się automatycznie w każdym kierunku to tylko niektóre z powodów, dla których FT-2500 OFFROAD jest świetnym wyborem. Nie wspominając o dodanym siatkowym wierzchu, dodatkowych panelach bocznych, rozwiązaniach do odkurzania liści i innych dodatkach, które można łatwo dodać do przyczepy.

* Opcjonalne przechylanie elektrohydrauliczną lub ręczną pompą ręczną dodaje zintegrowany układ hydrauliczny i umożliwia przechylanie bez zewnętrznego wejścia hydraulicznego.

FORESTEEL - Przyczepy wielozadaniowe z kiprowaniem Jest 16 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów