Pilarki spalinowe, elektryczne akumulatorowe

Filtr produktów

Oferty cenowe

Brak ofert cenowych w tym momencie.
Pilarki spalinowe, elektryczne akumulatorowe

W tej kategorii produktowej polecamy piły łańcuchowe renomowanej na całym świecie szwedzkiej marki Husqvarna. Pilarka spalinowa oferowana jest w wielu modelach przeznaczonych do prac w lesie, tartaku, gospodarstwie rolnym i profesjonalnej pielęgnacji miejskich terenów zielonych. Cechą charakterystyczną tych urządzeń są zaawansowane technologie:

  • X-Torq®, która wymiernie zmniejsza zużycie paliwa i emisję zanieczyszczeń,
  • 5%. RevBoost™ - zapewnia natychmiastową dużą prędkość piły łańcuchowej.

Jako autoryzowany diler sprzętu tego producenta proponujemy także inne urządzenia, które charakteryzują się wyjątkową wydajnością cięcia dostosowaną do różnych materiałów. W katalogu handlowym sklepu online znajduje się pilarka akumulatorowa, która jest polecana do prac w przydomowym ogrodzie, głównie do przycinania i formowania drzew oraz iglaków. Wśród szerokiej gamy urządzeń Husqvarna oferowana jest pilarka elektryczna, która charakteryzuje się solidnością wykonania, łatwą obsługą oraz ergonomicznym uchwytem.

Szukasz niezawodnych i wytrzymałych pił spalinowych, elektrycznych lub akumulatorowych? Znajdziesz je w naszej handlowej ofercie. Sklep online ANTOM oferuje szeroki wybór modeli tych urządzeń.

Pilarki spalinowe, elektryczne akumulatorowe Jest 42 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów