Kosiarki

Oferty cenowe

Brak ofert cenowych w tym momencie.
Kosiarki

Jako autoryzowany dealer i dystrybutor produktów Husqvarna w szerokiej ofercie produktowej mamy również urządzenia do pielęgnacji trawników. W sklepie online ANTOM można zamówić kosiarki spalinowe w różnych wersjach. Niezależnie od modelu wszystkie sprzedawane maszyny wyposażone są w najnowszą technologię mulczowania zmiennego. Dzięki temu kosiarka automatycznie reguluje, ile skoszonej trawy trafi do pojemnika, a jaka ilość zostanie na powierzchni. W rezultacie trawnik zyskuje dodatkowe substancje odżywcze i mikroelementy.

W naszym katalogu znajdują się również kosiarki elektryczne przeznaczone przede wszystkim do pielęgnacji małych i średnich trawników zlokalizowanych na działkach rekreacyjnych oraz przy domowych ogrodach.

Szukasz wygodnych w obsłudze, wydajnych i dopasowanych do Twoich potrzeb kosiarek do trawy? Marzysz o puszystym zielonym trawniku na swojej posesji? Nasz specjalistyczny sklep online poleca wysokiej klasy urządzenia Husqvarna po atrakcyjnych cenach. Złóż zamówienie już dziś i poznaj niezawodność tej szwedzkiej marki!

Kosiarki Jest 47 produktów.

Podkategorie

  • Kosiarki akumulatorowe

    Potrzebujesz urządzenia do pielęgnacji trawnika, które jest wydajne, a jednocześnie zapewnia stosunkowo cichą pracę? Kosiarki akumulatorowe to maszyny zapewniające komfort wykonywania obowiązków, a jednocześnie zapewniające Twoim bliskim spokój, dzięki niegenerowaniu uciążliwego hałasu. Jednymi z największych zalet tych urządzeń jest dokładność, a także brak konieczności dolewania paliwa do zbiornika.

  • Kosiarki elektryczne

    Podobnie jak ich odpowiedniki akumulatorowe, kosiarki elektryczne zapewniają cichą pracę, a także bardzo dobrą wydajność, dzięki czemu pielęgnacja trawy staje się prawdziwą przyjemnością. Urządzenia te zostały wyposażone w funkcję zmulczowania zmiennego. Powoduje ona automatyczną regulację ilości trawy wpadającej do pojemnika, a także tej, która pozostanie na ziemi, tworząc naturalne nawożenie.

  • Kosiarki spalinowe

    Mimo wielu rodzajów sprzętów wykorzystywanych w ogrodzie to kosiarki spalinowe są najczęściej wybieranymi urządzeniami do pielęgnacji trawników. Nic w tym dziwnego, bowiem połączenie zapachu paliwa ze świeżo ściętą trawą o poranku przywołuje najlepsze letnie wspomnienia. Oprócz czynników sentymentalnych jest to przede wszystkim urządzenie niezwykle wydajne, co gwarantuje uznany na rynku producent, czyli Husqvarna.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów