Myjki ciśnieniowe

Producenci

Ostatnio przeglądane

Oferty cenowe

Brak ofert cenowych w tym momencie.
Myjka ciśnieniowa PW490 Husqvarna / 970 46 84-01 Zobacz większe

Myjka ciśnieniowa PW490 Husqvarna / 970 46 84-01

970 46 84-01

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

3 569,00 zł brutto

Więcej informacji

Myjka ciśnieniowa PW490 Husqvarna
Wyjątkowo duża i mocna myjka wysokociśnieniowa o solidnej i przemyślanej konstrukcji, stworzona do najtrudniejszych zadań związanych z czyszczeniem na zewnątrz.
Mosiężna pompa z ceramicznymi tłokami zapewnia wyjątkową trwałość. Dzięki regulacji ciśnienia można idealnie dostosować przepływ i ciśnienie wody.
Zawiera zintegrowany zbiornik na detergent, który jest sterowany z panelu przedniego. Mosiężna głowica pompy zapewnia wyjątkową długotrwałą wydajność.
W zestawie znajduje się zbrojony stalą wąż wysokociśnieniowy. Uchwyt Low Force aktywuje spust przy mniejszym wysiłku i zapewnia większy komfort dłoni.
Silnik indukcyjny zapewnia niezawodną pracę, a aluminiowy uchwyt do przenoszenia ułatwia transport. Posiada szybkozłącze węża, duże i solidne koła dla
lepszej przyczepności oraz długą lancę spryskującą, dwie funkcje obrotowe, do regulacji dyszy i szybkiego podłączenia, zapobiegają kłopotom.
Schowek na akcesoria,bęben na wąż z metalową prowadnicą ułatwiającą zwijanie i schowek na przewód zasilający zapewniają wydajną pracę.
W zestawie dwie dysze. Rekomendowane zastosowanie filtra do wody 590659301.

7 innych produktów w tej samej kategorii: