FORST - Rębaki profesjonalne

Oferty cenowe

Brak ofert cenowych w tym momencie.
FORST - Rębaki profesjonalne

Utrzymanie terenów zielonych w znakomitej kondycji wymaga odpowiedniej pielęgnacji drzew czy krzewów w postaci przycinania suchych gałęzi czy pozbywania się drewnianych pozostałości. Do tego bardzo często potrzebne są ciężkie maszyny, które będą miały odpowiednią moc przemiałową. Profesjonalne rębaki są urządzeniami, które z całą pewnością zapewniają potrzebną moc do wykonania tej czynności, a przy tym są niezawodne nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Często możemy spotkać się z rozdrabniarkami lub rozdrabniaczami jako nazwami określającymi te potężne sprzęty, lecz nie są one zbyt precyzyjne, bowiem bardzo często tym mianem określa się bardziej poręczne maszyny.

W naszym bogatym asortymencie znajdziecie Państwo profesjonalne rębaki marki Forst, które służą do rozdrabniania gałęzi o średnicy od 15 do 20 cm. W zależności od Państwa potrzeb przygotowaliśmy urządzenia poruszające się na kołach, gąsienicach oraz na WOM, czyli takie, które można podłączyć do ciągników. Dzięki wszechstronności oraz uniwersalności tych ciężkich maszyn mogą być one wykorzystywane m.in. przez firmy komunalne, przedsiębiorstwa zajmujące się pielęgnacją zieleni czy też firmy przygotowujące tereny pod inwestycje.

RĘBAKI FORST WIĘCEJ INFORMACJI

FORST - Rębaki profesjonalne Jest 17 produktów.

Podkategorie

 • Rębaki na kołach

  Rębaki na kołach stanowią wygodna formę do przemieszczania ich za pojazdem. Ze względu na doskonałe wyważenie rębaka, auto z taką przyczepą prowadzi się bezproblemowo.

  ST6P ma dodatkowo masę do 750 kg a tym samym, może być ciągnięty za samochodem przez kierowcę posiadającego kategorię B prawa jazdy. W wielu przypadkach ułatwia to wiele spraw szczególnie gdy zajmujemy się wynajmowaniem rębaków. 

  RĘBAKI FORST NA KOŁACH WIĘCEJ INFORMACJI

 • Rębaki na gąsienicach

  Rębaki Forst na gąsienicach to maszyny, które potrafią dotrzeć do prawie każdego miejsca. Gumowe gąsienice i system sterowania umożliwiają przejazd po grząskim terenie znacznie łatwiej niż modele na kolach. 

  Topowe modele XR8 mają dodatkowo możliwość unoszenia się i przechylania na boki co dodatkowo zwiększa ich uniwersalność zastosowania.

  RĘBAKI FORST NA GĄSIENICACH WIĘCEJ INFORMACJI

 • Rębaki na WOM do...

   Rębaki Forst na WOM pozwalają wykorzystać niebywałą moc i wydajność podpinając je do ciągników na zaczep trójpunktowy i zasilając z wałka odbioru mocy.  

  RĘBAKI FORST NA WOM WIĘCEJ INFORMACJI

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów