KOSZENIE - Traktory, Ridery, Kosiarki klasyczne

Oferty cenowe

Brak ofert cenowych w tym momencie.
KOSZENIE - Traktory, Ridery, Kosiarki klasyczne

Oferta kosiarek, traktorów, riderów, kosiarek automatycznych.

KOSZENIE - Traktory, Ridery, Kosiarki klasyczne Jest 88 produktów.

Podkategorie

 • Kosiarki

  Jako autoryzowany dealer i dystrybutor produktów Husqvarna w szerokiej ofercie produktowej mamy również urządzenia do pielęgnacji trawników. W sklepie online ANTOM można zamówić kosiarki spalinowe w różnych wersjach. Niezależnie od modelu wszystkie sprzedawane maszyny wyposażone są w najnowszą technologię mulczowania zmiennego. Dzięki temu kosiarka automatycznie reguluje, ile skoszonej trawy trafi do pojemnika, a jaka ilość zostanie na powierzchni. W rezultacie trawnik zyskuje dodatkowe substancje odżywcze i mikroelementy.

  W naszym katalogu znajdują się również kosiarki elektryczne przeznaczone przede wszystkim do pielęgnacji małych i średnich trawników zlokalizowanych na działkach rekreacyjnych oraz przy domowych ogrodach.

  Szukasz wygodnych w obsłudze, wydajnych i dopasowanych do Twoich potrzeb kosiarek do trawy? Marzysz o puszystym zielonym trawniku na swojej posesji? Nasz specjalistyczny sklep online poleca wysokiej klasy urządzenia Husqvarna po atrakcyjnych cenach. Złóż zamówienie już dziś i poznaj niezawodność tej szwedzkiej marki!

 • Traktory z koszami,...

  Pielęgnacja trawnika często jest bardzo czasochłonnym procesem. Wiedzą coś o tym w szczególności posiadacze średnich i dużych ogrodów oraz sadów, gdyż samo koszenie zajmuje z pewnością kilka godzin Niezależnie jednak od tego jaki obszar do pielęgnacji trawnika posiadasz, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę, która ma za zadanie ułatwić Ci to zadanie. W tej kategorii znajdziesz bowiem traktory ogrodowe, czyli największe maszyny, mające na celu pomóc Ci w wykonaniu przydomowych prac. Duże wyzwania wymagają podjęcia określonych środków i stosownych narzędzi, prawda?

  Decydując się na wybór traktora do koszenia trawy marki Husqvarna zyskujesz pewność, że ta czynność zostanie wykonana szybko, a także jak należy. Wszystko to dzięki użyciu w większości naszych pojazdów napędu na cztery koła, który zapewnia przyczepność i komfort podczas prowadzenia. Dla osób chcących uniknąć zbierania trawy po wykonanym koszeniu polecamy w szczególności maszyny wyposażone w wydajny kosz. Sprawdź sam, co czeka Cię w naszej ofercie i zapoznaj się ze specyfikacjami dostępnych urządzeń.

 • Ridery

  Duży trawnik nie musi być przekleństwem w postaci wielu obowiązków do wykonania. Duża powierzchnia oczywiście wiąże się z olbrzymią ilością trawy do skoszenia czy pielęgnacji, ale oferuje też wiele możliwości, między innymi pole do zabaw dla Twoich dzieci. Warto jednak dopilnować, by teren był zadbany. W regularnym utrzymaniu krótko przystrzyżonej trawy pomoże Ci rider. Ten rodzaj kosiarki samojezdnej jest idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy ogrodów o stosunkowo dużej powierzchni, gdyż w znacznym stopniu przyspieszy wykonywanie przez Ciebie obowiązków.

  Czym ridery wyróżniają się na tle traktorów, a także innych urządzeń koszących? Przede wszystkim są bardziej zwrotne niż ich samojezdne odpowiedniki, dzięki zastosowaniu przegubowego układu kierowniczego. Pozwala on na bezproblemowe omijanie przeszkód m.in. kwiatowych rabatek czy też rzadko posadzonych drzew. W naszej ofercie znajdziecie najlepsze urządzenia koszące, pochodzące od najlepszych producentów np. Husqvarny, czyli lidera na rynku, jeśli chodzi o narzędzia oraz sprzęty przeznaczone do pielęgnacji ogrodu.

 • Kosiarki o zerowym...

  Oferta kosiarek o zerowym promieniu skrętu.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 88 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 88 elementów